square in square

Požiadavka bola jasná. Vymyslieť niečo originálne. Tak sme s investorom začali kresliť . Cez sústavu všakovakých šikmencov vzniklo toto.

Osvetlenie pozostava z hliníkového profilu KOZEL  ktorý nájdete v našom e-shope v kombinácii s LED pásom 2835 14,4W/m.Táto kombinácia slúži ako hlavné osvetlenie interiéru. A ako ambientne nepriame osvetlenie bol použitý LED pás RGB 7,2W/m.

mmg freedom barbers - Malacky

Pri tomto projekte sme boli postavený pred výzvu vytvoriť hlavné osvetlenie pracovného priestoru s ohľadom na detail a moderný design.

Osvetlenie loftoveho bytu - Nové zámky

Drevo a svetlo. Tato kombinacia sa v tomto pripade vyplatila. Podarilo sa nám vytvoriť krásne línie svetla v masive borovice.

LED osvetlenie coworking - Trnava

Ďaľšia výzva ktorá nám dlho nedala spať. Tento krát nás oslovili architekti z vallosadovsky s požiadavkou levitujúcich svietidiel.

Osvetlené sklenené zábradlie v Prahe

Vďaka LED osvetleniu dostal tento vchod do domu úplne nový rozmer. 

Nemocnica sv. Michala Bratislava - osvetlenie madiel

LEDky namontujeme úple všade, aj do madiel v nemocnici sv. Michala.

Touto kombináciou sme vytvorili štýlové orientačné osvetlenie. Povrch madiel je ošetrený anibakteriálnou úpravou.

 

Osvetlenie kancelarie MILK - Viedeň

Kancelária ktorá zároveň slúži ako multi room zhltne veľa svetla. Požiadavka bola hlavne na kvalitné a silné svetlo pre potreby fotenia a práce s grafikou.

Profil INTER v kombinácii s ružovým texilným káblom krotý len tak vysí vytvára zauímavú a zároveň crazy kompozíciu.

Showroom Design Life

 

V showroome Desing Life sme mohli našu fantáziu využiť naplno.

Spolupráca s architektmi z tejto kreatívnej kancelárie nám otvorila dvere do sveta zauimavích projektov nielen s osvetlením, ale aj riadiacich systémov , či rôznej mechanizácie.

Rád by som dostával informácie zo sveta noviniek LED technológií, elektrotechniky...

Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používáním týchto stránok súhlasíte s použitím súború cookie.

Kliknite na SÚHLASÍM